Youtube’ye Kayıt OlmaYoutube’ye Kayıt Olma

 youtube

Youtube’ye nasıl kayıt olunduğunu daha önceki konularda yani burda anlatmıştık ama gelen yorumlara bakılırsa çoğu kişi yapamıyor bunun için bu konuya tekrar değinmek istiyorum.İlk önce http://www.youtube.com a giriyoruz :

1-Sağ üst köşedeki Sign Up ‘a tıklıyoruz.

2-Create Your YouTube Account altındaki kutucuklara Account Type yazan yere dokunmuyoruz, Email Address yazan yere mail adresinizi yazın mail adresinizi doğru yazmanız önemli çünkü aktive etmenizi isteyecek youtube.YouTube Username yazan yere kullanacağınız adınızı yani nickinizi yazın hemen yan tarafında check yazan yerden ismin boş olup olmadığını kontrol edin.Password yazan yere şifrenizi girin Confirm Password yazan yere tekrar şifrenizi girin.Country ülkenizi seçin.Postal Code yazan yere posta kodunuzu girin bilmiyorsanızda sallayabilirsiniz önemli değil 😀 . Gender yazan yerde cinsiyetinizi soruyor Male erkek Female kadın anlamına geliyor. Date of Birth doğum tarihinizi girin.Verification yazan yerede aşağıdaki resimdeki gördüklerinizi yazın ve sign up yazan butona tıklayın ve belirtmiş olduğunuz e-mail adresinizi kontrol edin.
3-E-mailinize gelen aktivasyon bağlantısına tıklayın ve hesabınızı aktif edin.

Benden bu kadar arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar anlattığımı düşünüyorum ben yapacağımı yaptım 😀 hadi size kolay gele…

Youtube’ye Kayıt Olma yazısına ait etiketler : , , ,
Youtube’ye Kayıt Olma yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Youtube’ye Kayıt Olma” için 35 Yorum

 1. ilyas yıldız dedi ki:

  ben mardin nusaybın

 2. salih tanış dedi ki:

  youtube kaydoluuorum

 3. salih tanış dedi ki:

  datetime=”

 4. süleyman dedi ki:

  abi benim telefonum yok

Youtube’ye Kayıt Olma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.