Youtube Neden KapatıldıYoutube Neden Kapatıldı

youtube

Ben artık daha yazacak birşey bulamıyorum.Söylenecek laf kalmadı.Artık dışkısını çıkardılar işin.3-4 gündür bloguma yazamıyor Ankara’ya gitmiştim.Bir geldim yine youtube kapatılmış.Sebebini daha anlamış değilim yani doğrusu daha kimse bilmiyor.Sebebini bilen varsa bizlerle paylaşabilir.

Youtube’ye giremiyorsanız http://unblockyoutube.org bu adresten sorunsuz olarak girebilirsiniz.

Youtube Neden Kapatıldı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Youtube Neden Kapatıldı” için 2 Yorum

  1. derya aslan dedi ki:

    bılmıyorum ama sanıyorum sadece…Cok cırkın ıcerıklı Ataturk Turk Mılletı ve Turk Bayragına yonelık bır vıdeo ızledım Youtube kapatılmadan once ..Ben de once prıvacy polıce sıtesıne sonra da ısım vermek ıstemıyorum Ankara da onemlı bır kamu sıtesı ne maıl attım.Ilk sıte admını yardımcı olamadı ama 2. maıl attıgım sıteden bana adresı soran bır maıl geldı.Ben de yazdım ve yolladım..Cok gecmedı ve YOUTUBE kapatıldı..Bılmıyorum ama bılırsınız YENI TCK da artık uygulamada..Anayasa da yeralan 301.maddeye uymayan bır vıdeo ıdı…

  2. emel dedi ki:

    duyduğuma göre vatnımıza ihanet edilecek şeyler yapılmış.örneğin atatürkün başı alınarak bir dansözün başınınüzerine konulmuş.atatürkün asıldığı videolar varmış.henüz yeni şehitler olmuşken onlara ”türk …..”denilmiş.. bence bunlar kapatılmasında yeterli…evet ilk başta ben de kızdım ama sonra neden kapatıldığını duyunca …”haklılar”dedim….zaten bunları yapanlarda PKK’lıymışşş!!!!!!!!şimdi bence hiç açmasınlar ya da açsınlar ama bir kontol sisemi kursunlarrrr!!!!!!

Youtube Neden Kapatıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.