Youtube Nasıl Girilir?Youtube Nasıl Girilir?

dünya devi sitelerden biri daha kapatıldı. Youtube. WordPress.com dan sonra kapatılan büyük sitelerden biri oldu. Hatırladığım kadarıyla bu ikinci kapatılışı youtube’un. Bu sefer ki sebebi de aynıdır Atatürk’e hakaret. Aslında ne kadar doğru kullanıcı tarafından atılan bir video için youtube kapatmak bilemiyorum ama bence kapatılmamalı. Her ne şekilde olursa olsun bu bir özgürlüktür ve kısıtlanmamalıdır. Youtube girmek için de bir kaç ufak dns değişliği ile halledilir. Bunun için minik programlar ver nette.

Youtube Nasıl Girilir? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Youtube Nasıl Girilir?” için 2 Yorum

  1. merhaba dedi ki:

    ya hep kapatsınlar yada açsınlar yalama oldu resmen ya
    Atatürke Saygısızlık yapanlar varsa onları bulunda eşşek sudan gelinceye kadar dövün bnlar ufak uyarılar

  2. HİLMİ dedi ki:

    YA ARKADAŞLAR BU DEVLET APDALLAŞDI SANIRIM İYİCE
    ADAMLAR ATATÜRKE HAKERET ETMİŞLER BİZİM SALAKLARDA SİTE KAPATIYORLER BIRAKINDA BİZİM ATAMIZA HAKARAT EDENLERE BİZ VERELİM CEZASINI BİZDE ONLARIN ATALARINA DEGİL DE KENDİLERİNE HAKARET EDELİM YA AMA NERDE BİZ BU KAFALAR YÖNETİKCE COK EZİLİR BOZULURUZ

Youtube Nasıl Girilir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.