Yılan Görünümlü BebekYılan Görünümlü Bebek

Yılana benzeyen bir bebek dünyaya geldi. Anne babası şoka girdi. İşte o bebeğin görüntüsü…

Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde bir hastanede 10 gün önce Hasiba Kavarci isimli kadının 7. kızı olarak dünyaya gelen bebek, görenleri hayretler içinde bıraktı.

Adeta bir “yılanı” andıran bebeğin doğumunda görev yapan doktorlar bile açıklama yapmakta güçlük çekti. Doğumun meydana geldiği güne kadar kontrollerine düzgün olarak devam eden kadının bebeğinde herhangi bir problem görülmediğini belirten hastane yetkilileri, hiç erkek çocuğu olmayan anne Hasiba Kavarci’nin 7. kız bebeği dünyaya getirecek olmaktan dolayı üzüntülü olduğunu ifade etti. Annenin kocasının erkek evlat veremediği için kendisini terk etmesinden korktuğunu belirten hastane yetkilileri, doğacak bebeği kastederek doğumdan birkaç gün önce, “Evde altı tane var, yedinci yılan geliyor” şeklinde konuştuğunu iddia etti.

Bebeğin şeklini gören anne ve baba şoka girerken, hastane yetkilileri 10 günlük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

kaynak-internethaber.com

Yılan Görünümlü Bebek yazısına ait etiketler :
Yılan Görünümlü Bebek yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Yılan Görünümlü Bebek” için 5 Yorum

 1. admin dedi ki:

  Allah korusun çok kötü oldum :'(

 2. Gamze dedi ki:

  Evet yaa bende çok kötü oldum:(

 3. anima dedi ki:

  ya fotoshop tur bunlar ya

 4. mehmet korkmaz dedi ki:

  bu apaçık Allah’ın insanlara gösterdiği bir ibrettir.yani Allah’ın size gönderdiği çocuktan asla kusur bulmayın yoksa bizim bu durumumuz bir cahiliye devri gibi olur. bu apaçık bir ibrettir tabi anlayanlara.Allah kimsenin başına getirmesin.Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.Allah’tan korkun ve onun buyruğu altına girin kula kul olmaktan kurtulun hidayet ve hürriyet adece ve sadece İSLAM’dadır.Allah’ım sen bizleri affet.:(

 5. melis dedi ki:

  bncede bi ibret hangi dewirdeyiz biz ya hala erkek kız ayrımı yapıyorlar herkes ibret alsın walla kıyamet yaklaşıyor:((

Yılan Görünümlü Bebek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.