Yeşim Salkım için yakalama emriYeşim Salkım için yakalama emri

Şarkıcı Yeşim Salkım hakkında, manken Güzide Duran’a ilişkin bazı beyanlarında hakaret unsuru bulunduğu iddiasıyla açılan dava kapsamında ifadesinin alınabilmesi için yakalama emri çıkartıldı.

yesimsalkimhaber.jpg

İstanbul 3. Sulh Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuksuz sanık Yeşim Salkım katılmadı. Duruşmada, şikayetçi Güzide Duran ise hazır bulundu.

Duruşmada şikayeti sorulan Duran, şarkıcı Salkım ile hiç yüz yüze görüşmediğini ve Salkım’ın kendisi hakkında söylediği sözleri kamuoyundan öğrendiğini belirterek, şöyle konuştu:

”Onun eski eşi olan İlker İnanoğlu benim de eski erkek arkadaşım. İnanoğlu ile 5 yıl birlikte yaşadım. Ancak ayrıldıktan sonra hiçbir bağım kalmadı. O da Yeşim Salkım ile evlendi. Salkım’ın hiç anlayamadığım bir şekilde defalarca hakaretine uğradım. Kamuoyunda beni küçük düşürmeye çalıştı. Şikayetçiyim” dedi.

Salkım’ın avukatı Ahu Savaşkan ise müvekkilinin Bozcaada’da film çekiminde bulunduğu için duruşmaya gelemediğini ifade ederek, mahkemeye bu konuda bir belge sundu.

Yeşim Salkım hakkında 18 Aralık 2006 tarihinde davetiye çıkarıldığını ve avukatlarınca yaklaşık bir yıldır değişik mazeretler sunulduğunu kaydeden hakim, sanığın savunmadan kaçtığının anlaşıldığını belirterek, Yeşim Salkım hakkında ifadesinin alınması amacıyla yakalama emri çıkarılmasına hükmetti.

Duran’ın, suçtan zarar görmesi ihtimalini göz önüne alarak davayı ”katılan” sıfatıyla takip etmesine karar veren hakim, duruşmayı erteledi.
20.09.2007

Kaynak : AA

Yeşim Salkım için yakalama emri yazısına ait etiketler : , , ,
Yeşim Salkım için yakalama emri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yeşim Salkım için yakalama emri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.