Yazılı sınav 28 Ocak’taYazılı sınav 28 Ocak’ta

Çeşitli alanlarda görevlendirmek üzere 34 uzman yardımcısı istihdam edilecek. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), toplam 34 ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi uzman yardımcısı alınacak.

Personel alımına ilişkin Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yer alan sınav duyurusuna göre, çeşitli alanlarda görevlendirmek üzere 34 uzman yardımcısı istihdam edecek.

Yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı yapılacak sınavın yazılı bölümü 28 Ocak 2012 Cumartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecek.

Giriş sınavının yazılı bölümüne katılmaya hak kazanan adaylar ile yazılı sınavın yapılacağı adres ve sınav saatleri ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet sayfasında sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecek, adaylar için ayrıca sınava giriş belgesi düzenlenmeyecek.

Yazılı sınavın değerlendirilmesi sonucu, söz konusu sınavdan 100 üzerinden 70 ve üzeri puan alan adaylardan; en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere, atama yapılacak kadro sayısının en fazla üç katına kadar aday sözlü sınava çağrılacak.

Sözlü sınava girmeye hak kazananlara, sözlü sınav tarihinden en az on beş gün önce sınavın yapılacağı yer, gün ve saat yazılı veya elektronik ortamda duyurulacak.

 

Yazılı sınav 28 Ocak’ta yazısına ait etiketler : ,
Yazılı sınav 28 Ocak’ta yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yazılı sınav 28 Ocak’ta Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.