`Yazıklar olsun``Yazıklar olsun`

Sözleşme yenilemesi beklenirken Beşiktaş ile anlaşan Rüştü Reçber’e Fenerbahçe taraftarının tepkisi çok sert oldu.
Hatırlattılar…
Tam sözleşme yenileyeceği konuşulurken Fenerbahçe’nin ezeli rakibi Beşiktaş ile anlaşan Rüştü Reçber’e taraftarların tepkisi beklenenden fazla oldu. Transferin ortaya çıkmasıyla beraber, internet ortamındaki forumlarda buluşan Sarı-Lacivertliler, milli file bekçisine sert mesajlar yolladılar. Geçmişten hatırlatmalar yapan Fenerliler, Rüştü Reçber’in bugüne kadar kendisine gösterilen ilgiye ve verilen değere ihanet ettiğini belirtip, “Yazıklar olsun”, “Utan” ifadelerini kullandılar.

‘Kaptana yakışmadı’
Rüştü’nün Fenerbahçe kaptanına yakışır bir davranış sergilemediğinin altını çizen taraftarlar, tecrübeli kalecinin, daha önceki transfer dönemlerinde kullandığı, “Fenerbahçe’den ayrılırsam ancak bir Anadolu kulübüne giderim” sözlerini de tekrar gündeme getirdiler. Diğer kaleciler, Serdar ve Volkan’a güven dolu mesajlar yollayan Sarı-Lacivertliler’in Rüştü’yü lig periyodunda da protestoya hazırlandığı belirtildi. Taraftarların tepkisine rağmen yönetimden bu yönde bir mesaj gelmedi.

Volkan Demirel görüşme odasına
Yönetimin, Rüştü konusunda yaşanan gelişmelerin ardından Volkan Demirel ile tekrar masaya oturacağı ileri sürüldü. Her ne kadar Colin Kazım’ın imza töreninde Volkan ile anlaşma sağlandığı açıklanmış olsa da, şartların tekrar konuşulacağı öğrenildi. Fenerbahçeli idarecilerin, 1.2 milyon Euro isteyen Volkan’a yıllık 750 bin Euro önerdiği bildirilmişti.

Serdar: Herkesin içi rahat olsun
Fenerbahçe’de bir numaralı kaleci konumundaki Serdar Kulbilge, Rüştü Reçber’in ayrılığıyla ilgili olarak önemli ifadeler kullandı. Konuşmasına, “Beşiktaş’a ve Rüştü abiye hayırlı olsun” diyerek başlayan başarılı oyuncu, “Kararına saygı duymak gerekir. Ancak ben Fenerbahçe camiasının içinin rahat olmasını istiyorum. Çünkü ben ve Volkan arkadaşım bu yükü kaldıracak kapasitedeyiz. Daha nice büyük başarılarda pay sahibi olmaya hazırız” yorumlarını yaptı.

Recep geri çağırılacak
Rüştü’nün gidişinin ardından üçüncü kaleci arayışlarına başlayan Fenerbahçe’de kollar hemen sıvandı. PAF takım kalecilerine, ‘hazır olun’ mesajının yollandığı belirtilirken, Karşıyaka’da kiralık olarak forma giyen Recep Bilir’in de geri çağrılacağı kaydedildi. Kampa hangi isimlerin götürüleceğine teknik direktör Zico ile kaleci antrenörlerinin yapacağı görüşmeden sonra karar verilecek.

`Yazıklar olsun` yazısına ait etiketler : , , , , ,
`Yazıklar olsun` yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

`Yazıklar olsun` Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.