Yanlış anlaşılmak ve anlamakYanlış anlaşılmak ve anlamak

Kızlarla yani karşı cinsle olan ilişkilerimde en fazla içine düştüğüm konu yanlış anlaşılmaktan korkmamdır. Ağzımdan çıkacak lafları ince ince kıyma gibi içini deşmeden ortaya sermem. Her cümlenin, kelimenin veya harfin etkilerini kafamda tartmadan karşımdaki kıza kesinlikle söylemem. Belki o yüzden ilk başta tüm insanlar tarafından soğuk olarak tanımlanırım. Soğuk olmaktan memnunum, zira donmayı erimeye tercih ederim.

” Şimdi kapıyı açınca köpek üzerine atlar, sakın korkma tamam mı Miraç ?” dedi ve kapıya anahtarı sokarak yavaşça kilidi çevirdi. Ben koluma atlayıp parçalayacak bir doberman beklerken yavaş adımlarla tembel türünü bilmediğim kahverengi tüy yumağı karşıma çıktı. Yavaşça yanıma gelerek elimi biraz kokladı ve gerisin geri kendi işine yani yerde kestirmeye geri döndü. Kalbimin çarpıntısı yavaşlarken bende salonda ilk gördüğüm kanepeye kendimi attım. Kız da karşı kanepeye kendini attı. Şimdi ne olacağını bilmiyordum.

Herşey o kadar hızlı ve yerinde gidiyordu ki bu beni korkutmuştu. Daha on dokuz yaşında ilk kez tanıştığın kızın seni evine davet etmesi belki şimdiki zaman denilen çöplükte normaldi. Evde kimse olmaması da benim için sınırların ötesiydi ana arkadaşlarımdan duyduğum hikayelerde kız ile oğlan “oynarken” annesinin içeri girip kızına prezervatif vermesi gibi abes olayların gerçek olabilceğini öğrenmiştim. İçimi ilginç hisler kaplamıştı. Bir yanda mesut bir olayın habercisi olan karnımdaki kelebek etkisi, öbür yandan da kuşkumun deldiği midemdeki yanma karışıyor, beni alemden aleme atıyordu. Aslında bu duygularımı boş verip herşeyi olacağına bırakmalıydım ama yapı gereği bunu hiç bir zaman yapamadım. Kız ile yaklaşık 15 dakika havadan sudan konuşmaya başladık. Kız benimle konuşurken sürekli dudaklarını yalıyor, eliylede bacaklarını okşuyordu. Kalbim yerinden fırlamaya hazırdı. Birazdan benim çizgili kaslardan oluşan arkadaşım göğüs kafesinden fırlayacak halının üstünde oynayacaktı. Aklıma mukayyet olmaya çalıştım. Kız ile alakasız şeylerden konuşuyorduk ama asıl amaçlarımız bambaşkaydı. Öyle düşünüyordum ki, kız iyice kendini ellemeye başlamıştı. Güzel ağzından çıkan cümle ile benim mum ışığında yanan hayallerimi söndürdü.

“Sırtım çok kaşınıyor. Sırtımı kaşırmısın ?” dedi. Ne yapacağımı bilemedim. Çaresiz peki dedim. Arkasına geçip sırtını açtığımda karşımda yağlı ve yer yer sivilceli bir sırt karşıladı beni. Sırtını yaklaşık 15 dakika boyunca kaşıdım. Tırnaklarımı geçirerek kanırta kanırta Özge’nin sırtını kaşıdım. Benim hayalimdeki fantazi bu değildi ama yine de şükür etmek önemli bir erdemdir.

Yanlış anlaşılmak ve anlamak yazısına ait etiketler :
Yanlış anlaşılmak ve anlamak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Yanlış anlaşılmak ve anlamak” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    sdf

Yanlış anlaşılmak ve anlamak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.