Yabancı Dil Sınavı Pazar Günü YapılacakYabancı Dil Sınavı Pazar Günü Yapılacak

Öğrenci Seçme Sınavı’na (ÖSS) geçen hafta katılan adaylardan üniversitelerin yabancı dil ile ilgili bölümlerinde okumak isteyenlerin gireceği Yabancı Dil Sınavı (YDS) yarın yapılacak.Sınav, saat 09.30’da Türkiye’de üniversite rektörlüklerinin bulunduğu 40 merkez ile KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da; 120 binada, 1302 salonda gerçekleştirilecek. Sınava, 39 bin 263 aday katılacak. Adayların sınava gelirken yanlarında 2007-YDS sınava giriş ve kimlik belgesi, fotoğraflı resmi onaylı özel bir kimlik belgesi ile bir fotoğraflarını bulundurmaları gerekiyor. Kimlik belgelerinin fotokopisi veya faksı kabul edilmeyecek. Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ve pasaport özel kimlik olarak kabul edilecek. 2007-ÖSS sınava giriş ve kimlik belgesiyle sınava gelen adaylar sınava alınmayacaklar.

Yabancı Dil Sınavı Pazar Günü Yapılacak yazısına ait etiketler :
Yabancı Dil Sınavı Pazar Günü Yapılacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yabancı Dil Sınavı Pazar Günü Yapılacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.