XP’den Vazgeçilemiyor!XP’den Vazgeçilemiyor!

ABD’li bilgisayar üreticisi Dell, ev kullanıcılarına yönelik Windows XP yüklü bilgisayar seçeneklerini artırma kararı aldı.

Şirket, mart sonu itibariyle sadece iki modelle devam ettireceğini duyurduğu XP yüklü ev bilgisayarı seçeneklerini, dört dizüstü ve iki masaüstü modelle genişletiyor. Çoğu şirket gibi Dell de Windows Vista’nın çıkışının ardından XP yüklü bilgisayar üretimini büyük ölçüde azaltmıştı.

Dell’in, müşteri fikirlerini aldığı ve değerlendirdiği IdeaStorm internet sitesinde, “XP şimdilik kaldırılmasın” isteğinin geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından dile getirilmesi, şirketin kararını gözden geçirmesine neden oldu.

Şirket bu talep üzerine; Inspiron dizüstü bilgisayarlarında dört, Dimension masaüstü bilgisayarlarında ise iki modelde yeniden XP seçeneğini sunmaya başladı.

www.dell.com

XP’den Vazgeçilemiyor! yazısına ait etiketler :
XP’den Vazgeçilemiyor! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

XP’den Vazgeçilemiyor! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.