Victoria’s Secret defilesi nefes kestiVictoria’s Secret defilesi nefes kesti

Victoria’s Secret’in 12. yıllık moda defilesi Hollywood’da yapıldı. Defilede birbirinden güzel modeller izleyenleri büyüledi.

Kodak Tiyatrosu’nda düzenlenen hayli “ışıltılı” moda şovunda Heidi Klum, Adriana Lima, Karolina Kurkova, Marissa Miller gibi dünyaca ünlü mankenler görev aldı.

Victoria’s Secret’in defilesinde podyuma çıkan modeller, geçen çarşamba günü Hollywood’daki Ünlüler Bulvarı’ndan birer yıldız da kapmıştı. Defile, 4 Aralık’ta ABD’deki CBS kanalında da yayınlanacak.

Victoria’s Secret’ın Hollywood’da düzenlenen defilesinde uzun yıllar sonra yeniden bir araya gelen Spice Girls (Baharat Kızlar) grubu da sahne aldı. Ünlü modacı Roberto Cavalli tarafından hazırlanan 2. Dünya Savaşı döneminin kıyafetleriyle sahneye çıkan Geri Halliwell, Mel C, Mel B, Emma Bunton ve Victoria Beckham muhteşem bir şov sergiledi. Dünya turuna Amerika’dan başlayan Baharat Kızlar, daha sonra Avrupa’ya geçecek.

Gecede Heidi Klum’un şarkıcı eşi Seal sahne aldı. Seal ve Alman model, “You’re my angel, you’re my girl” şarkısında düet yaptı.
19.11.2007

Victoria’s Secret defilesi nefes kesti yazısına ait etiketler : , ,
Victoria’s Secret defilesi nefes kesti yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Victoria’s Secret defilesi nefes kesti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.