Vahşet!!!Vahşet!!!

 KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’da şehir çöplüğünde poşet içerisinde tek bacağı kesilmiş bir bebek cesedi bulundu. Edinilen bilgiye göre, geçimini çöplerden kağıt ve çeşitli atıkları toplayarak sağlayan Gönül Yamak isimli kadın, sabah saatlerinde belediye çöplüğünde çöpleri karıştırırken, bir poşet içerisinde tek bacağı kesilmiş ve sırtında ezikler bulunan bir bebek cesedi buldu. Yapılan ihbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, inceleme yaptıktan sonra olayı cumhuriyet savcısına bildirdi. Cumhuriyet savcısının uzman ekiple yaptığı incelemenin ardından erkek bebeğin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Öldürüldükten sonra çöpe atılan bebeğin bir haftalık olduğu ve çöpün alındığı noktanın Kuyudibi mevkii olduğu belirlendi. Jandarma, bebeğin ailesini bulabilmek için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Vahşet!!! yazısına ait etiketler :
Vahşet!!! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Vahşet!!!” için 1 Yorum

  1. admin dedi ki:

    Bu kadarda insafsızlık olmaz! Resmen bir vahşet! 🙁

Vahşet!!! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.