Uygun Fiyat-kalite Dengeli Android!Uygun Fiyat-kalite Dengeli Android!

Teknoloji şirketi Neoi’nin, akıllı telefonu NeoIBall 585 Türk kullanıcısının beğenisine sunuldu. Alman mühendisliğinin ürünü olan cihaz, yüksek kalitesine ve gelişmiş özelliklerine karşılık uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Google’ın Android 2.2.3 işletim sistemine, dokunmatik ekrana, QWERTY sanal klavyeye, görüntülü konuşmayı data fiyatından sağlayan teknolojiye ve iki adet kameraya sahip olan cihaz şık bir tasarıma sahip bulunuyor.

GSM 900/1800/1900/2100 MHz iletişim standartlarına destek veren Neoi NeoIBall 585: 110 x 55 x 8 mm boyutlara ve 130 gram ağırlıkta. Neoi NeoIBall 585’te dâhili hafıza miktarı 512 MB ancak Micro SD yuvasına takılabilecek ek bir bellek kartıyla 32 GB’ye kadar artış sağlanabiliyor. Kablosuz kulaklıklarla haberleşmeyi sağlayan Bluetooth 2.0 teknolojisi de yeni akıllı telefonun özelliklerinden.

Data fiyatına görüntülü görüşme

Neoi NeoIBall 585’in en önemli özelliklerinden birisi GSM operatörlerine ek ödeme yapmaksızın data fiyatından görüntülü konuşma yapmayı sağlayan özel yazılımı ve çift kamerası. Cihazın ön yüzünde bulunan kamera görüntülü görüşme yapmayı sağlarken, arka kamera 5 MP’lik çözünürlüğü ile fotoğraf, video gibi multimedya dosyalarının çekiminde yüksek kalite elde etmenizi sağlıyor.

Fabrika verilerine göre 6-8 saat konuşma ve 120-200 saat bekleme süresi elde edilebiliyor. Neoi NeoIBall 585 Fiyat-Kalite dengesi açısından uygun bir seçenek oluşturuyor, kullanıcılar açısından akıllı telefonu ulaşılabilir kılıyor.

Neoi NeoBall585’i satın almak ve cihaz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler “www.neoi.com.tr” adresine başvurabilirler.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Uygun Fiyat-kalite Dengeli Android! yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Uygun Fiyat-kalite Dengeli Android! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.