Üsküdar’da cinayetÜsküdar’da cinayet

Üsküdar’da silahlı bir kişi, İstanbul Üniversitesi’nde görevli Doçent Doktor İbrahim Hail Zarif’le hemşire olan eşi Sevim Zarif’i kurşun yağmuruna tuttu. Sevim Zarif olay yerinde hayatını kaybederken, Doçent Doktor İbrahim Hail Zarif ise yaralandı. Polis ekipleri milli piyangocu kılığında olduğu iddia edilen şahsı yakalamak için soruşturma başlattı.Edinilen bilgiye göre, Üsküdar Zeynep Kamil Hastanesi’nde meydana gelen olayda silahlı Y.Ö, İstanbul Üniversitesi’nde görev yapan Doçent Doktor İbrahim Zarif ile hemşire olduğu öğrenilen eşi Sevim Zarif’i (42) kurşun yağmuruna tuttu. Olayda Sevim Zarif vücuduna isabet eden kurşunlarla hayatını kaybederken, yaralanan İbrahim Halil Zarif ise Zeynep Kamil Hastanesi’nin acil servisine kaldırıldı. Sevim Zarif’in cansız bedeninin yanında bulunan çanta dikkat çekerken, gazete kağıtlarının uçması üzerine talihsiz kadının cesedi örtüyle kapatıldı. Olayın ardından polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alarak olay yerinde delil çalışması yaptı. Görgü tanıklarının ifadesini alan polis ekipleri, 1.75 boyunda olduğu öğrenilen milli piyango satıcısı kılığında olduğu iddia eden şahsın yakalanması için çalışma başlattı.
Görgü tanıklarından biri, “4 el silah sesi duyduk. Dışarı çıktığımızda elinde silah olan şahıs önce kadına iki el ateş etti. Kadın yaralı olarak kaçmaya çalıştı, düştü. Diğerine de ateş eden şahıs kaçtı” dedi.

Kaynak : İHA

Üsküdar’da cinayet yazısına ait etiketler :
Üsküdar’da cinayet yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Üsküdar’da cinayet Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.