Üniversiteli Evinde YangınÜniversiteli Evinde Yangın

Eskişehir’de Üniversite öğrencilerinin kaldığı evde yangın çıktı. 7 katlı apartmanın 2’nci katında çıkan yangın olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken dumandan etkilenen apartman sakinlerinden 2 kişi ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi’nde akşam saatlerinde meydana gelen olayda alınan bilgilere göre Anadolu Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri olduğu belirtilen Ekin Onur Özdemir ile Batuhan Çöloğlu’nun kaldığı evde yangın çıktı. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın sırasında evde bulunan Ekin Onur Özdemir ile Batuhan Çöloğlu dışarı çıkıp cep telefonlarıyla itfaiyeyi arayarak yardım istedi.

Olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri müdahalede bulundu. İtfaiye ekiplerinin söndürdüğü yangında dumandan etkilenen apartman sakinlerinden 39 yaşındaki Jale Ulusoy ile 18 yaşındaki Özge Sakallı ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Üniversiteli Evinde Yangın yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Üniversiteli Evinde Yangın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.