Ultraporasyonlu bölgesel incelme mümkünUltraporasyonlu bölgesel incelme mümkün

Ultraporasyonlu bölgesel incelme mümkün

Cerrahi uygulama yaptırmadan, ultraporasyon teknolojisine sahip ”Eximia” ile selülitler ortadan kaldırılıyor ve bölgesel incelme sağlanıyor.

Eximia’nın uygulandığı yöntemle, selülitlerdeki yağ dokusu ve fibronodüler yapı, ultraporasyon teknolojisi ile parçalayarak hacmi azaltılıyor.

Bölgesel incelmede ise yüksek ultraporasyon yöntemi ile doğrudan yağ hücrelerinin patlaması sağlanıyor ve eriyen yağlar idrarla atılıyor.

Uygulama ile yağ dokusu, her seansta yaklaşık 3-12 cm azalıyor.

Dr. Devrim Gürsoy, AA muhabirine yaptığı açıklamada, orantılı bir vücut ölçüsünün hem sağlık açısından hem psikolojik olarak hem de estetik bakımından çok önemli olduğunu belirtti.

Orantılı vücut ölçüsü için diyet programlarının dışında uygulanan çok farklı metotlar olduğunu ifade eden Gürsoy, uygulamalarda sağlıklı ve kalıcı incelmenin önemli olduğunu vurguladı.

Gürsoy, yağ dokusunun azaltılması ve küçültülmesi için cerrahi dışı yöntemlerin de uygulandığını belirterek, ”Yağ dokusunun içine enjekte edilen (mezoterapi, lipoliz), elektroterapiler, vakumlu cihazlar, radyofrekanslı cihazlar ve günümüzde ultraporasyon yöntemi ile lipo kavitasyon yapan cihazlar kullanılarak selülit ve bölgesel yağ fazlalıkları ameliyatsız yok edilmeye çalışılıyor” diye konuştu. Bu yöntemlerde başarılı sonuçlar elde edilebilmesi için yağsız diyetlerin uygulanması ve fiziksel aktivite yapılması gerektiğini vurgulayan Gürsoy, gün içinde boy sıvı alınması gerektiğine de dikkati çekti.

”SELÜLİTLERDEKİ YAĞ DOKUSUNUN HACMİ AZALTILIYOR”

Cerrahi dışı uygulamalar içinde son teknolojinin ”Eximia” olduğunu aktaran Gürsoy, ”Eximia, selülitlerdeki yağ dokusunu ve fibronodüler yapıyı ultraporasyon teknolojisi ile parçalayarak hacmini azaltır” dedi.

İstenmeyen yağlardan kurtulmak için geliştirilen Eximia sayesinde ses dalgalarının meydana getirdiği kavitasyon baloncukları ile yağ hücrelerinin yok edildiğini anlatan Gürsoy’un verdiği bilgiye göre, Eximia klasik kavitasyon cihazlara göre, güçlü ultrason sistemi, ciltteki kanalları açan ve cildin ısınmasına destek olan elektroporasyon ve vakum içeriyor. Oysa, klasik cihazlarda sadece zayıf ultrason bulunuyor.

Selülit tedavisinde de Eximia ile selülitlerdeki yağ dokusu ve fibronodüler yapı, Ultraporasyon yöntemi ile parçalanıyor. Uygulama sırasında kullanılan jelin içine bazı ilaçlar konuluyor ve yağ dokusunda azalma ve bozuk olan dolaşımın düzenlenmesi sağlanıyor. Daha sonra vakum uygulanarak açığa çıkan yağlar lenf dolaşımına ve oradan da idrarla dışarı atılıyor. Eximia uygulaması sırasında hastaların günde en az 2 litre su içmeleri gerekiyor.

”BÖLGESEL İNCELMEDE YAĞ HÜCRELERİNİN PATLAMASI SAĞLANIYOR”

Eximia teknoloji uygulamasında yüksek Ultraporasyon yöntemi ile doğrudan yağ hücrelerinin patlaması sağlanıyor ve eriyen yağlar idrarla atılıyor.

Yağ dokusu, her seansta yaklaşık 3-12 cm azalıyor.

Eximia, tüm yaş gruplarında güvenle kullanılabilecek bir cihazdır. Bölgesel yağ fazlalığı durumuna göre 6-10 seans uygulanıyor.

UYGULAMANIN AÇ KARNINA YAPILMASI GEREKİYOR

 Uygulama sırasında cihazın, bir bölgede sabit şekilde tutulmaması gerekiyor.

Uygulamanın aç karnına yapılması gerekiyor ve başarılı sonuç elde edilmesi için fiziksel aktivitenin artırılması tavsiye ediliyor. Uygulamayı takiben iki gün yağsız diyet uygulanması isteniyor.

AA

Ultraporasyonlu bölgesel incelme mümkün yazısına ait etiketler :
Ultraporasyonlu bölgesel incelme mümkün yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Ultraporasyonlu bölgesel incelme mümkün Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.