Uçak Kazasından Önceki GörüntülerUçak Kazasından Önceki Görüntüler

Isparta’ta düşen Atlasjet uçağının yolcuları, kazadan dakikalar önce Atatürk Havalimanı’ndaki güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. 49 yolcu ve 7 mürettebatın bu görüntüleri, hayattayken çekilen son görüntüleri oldu.

Türkiye, Isparta’ta meydana gelen uçak kazasının acısını yaşıyor. Isparta’ya gidecek olan yolcular, dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı’na geldi.
olumegiderken.jpg
Yaşanan gecikmenin ardından 49 yolcu, 7 mürettebatla birlikte İstanbul-Isparta seferini yapmak üzere Atlasjet tarafından World Focus Havayolları’ndan kiralanan KK 4203 sefer sayılı, MD 83 tipi yolcu uçağına alındı. Yolcular, uçağa binerken Atatürk Havalimanı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Yolcuların, feci kazadan dakikalar onceki bu görüntüleri, hayattayken çekilen son görüntüleri oldu. İnişten kısa bir süre önce Isparta’nın Keçiborlu Çukurören Köyü’ne düşen uçaktan kurtulan olmadı.
30.11.2007

Kaynak : İHA

Uçak Kazasından Önceki Görüntüler yazısına ait etiketler : , , ,
Uçak Kazasından Önceki Görüntüler yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Uçak Kazasından Önceki Görüntüler” için 2 Yorum

  1. ismail aydınlı dedi ki:

    mehmet yılmaz. rafi taşkent. muhsin ve bahri öndürücü çok yakından tanıdığım kişilerdi ALLAH cennetini bahşetsin ALLAH rahmet eylesin

  2. sema dedi ki:

    seni çok seviyorum ismail yk sana hastayım ne olur hatay kırıkhan kurtuluşunda buraya gel rica ediyorum

Uçak Kazasından Önceki Görüntüler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.