Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 57Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 57

Ulaştırma Bakanlığına Bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, İstanbul-ısparta Seferini Yaparken İniş Sırasında Düşen Atlasjet’e Ait Uçakta Hayatını Kaybedenlerin Sayısının 57 Olarak Kesinleştiğini Duyurdu.

Ulaştırma Bakanlığına bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, İstanbul-Isparta seferini yaparken iniş sırasında düşen Atlasjet’e ait uçakta hayatını kaybedenlerin sayısının 57 olarak kesinleştiğini duyurdu.

Ulaştırma Bakanlığına bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden verilen bilgide, Yer Hizmetleri ve AtlasJet Havacılık tarafından kontrolleri yapılarak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne teslim edilen kesin yolcu listesinde 49 yolcu ve 1 bebeğin bulunduğunun tespit edildiği, böylece kazada hayatını kaybedenlerin sayısının 57 olarak kesinleştiği belirtildi. (Anadolu Ajansı)

Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 57 yazısına ait etiketler : , , , ,
Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 57 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 57” için 1 Yorum

  1. Lena dedi ki:

    Çok üzülüyorum ve şu anda ağlıyorum minik bir yüreğin ortadan kaybolması
    beni okadar çok üzdüki anlatamam
    Şu anda okadar büyük bir sitres içindeyim 50 50 kişi ahhhhhhhhhh hayatını kaybetti insanın içi sızlıyor

Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 57 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.