Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin İsimleriUçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin İsimleri

Isparta Süleyman demirel Havalimanı’na iniş sırasında tepeye çakılan World Focus Havayolları’na ait MD83 uçağında yaşamını yitiren 7 mürettebatın adları şöyle:

World Focus Havayolları görevlisi kaptan pilot Serhat Özdemir, 2’nci pilot Fahir Aksoy, kabin amiri Çağatay Şirin, teknisyen Alaattin Göktürk, Atlasjet Havayolları görevlisi kabin memurları Mana Topçu, Sinem Hatice Vurbun ve Mümine Bulut.

Uçakta yaşamını yiteren 49 yolcu da şunlar:

Özlem Karataş, Nuri Tığlı, Bahri Öndürücü, M.Rafi Taşkent, Muhsin Öndürücü, Şakir Özsoy, Kasım Muhammet Saygılı, Perihan Kutlu, Sinem Kutlu, Aysun Fatime Balcı, Mustafa Zengi, Davut Demirkurt, Hayri Tokgöz, Tevfik Büyükçaylı, Mehmet Yiğitbaşı, Zeliha Yiğitbaşı, Özgen Berkol Doğan, Engin Abat, Engin Arık, Sibel Uysal, Mehmet Yılmaz, Necati Kartal, Saniye Kartal, Hakan Ulutaş, İskender Hikmet, Senel Fatma Boydağ, Fahrettin Oğurlu, Özcan Oğurlu, Hakan Yakup Tullu, Alp Tezcan, Oğuz Cafer Çiftçi, Yusuf Çiftçi, Nazire Kurnaz, Gözen Polat, Mustafa Fidan, Doğan Göktaş, Hazal Kaynak, İsa Çobankaya, Saniye Çobankaya, Yaşar Çobankaya, Burhan Tepebaşı, Ruşen Mustafa Hamza Hemreli, Fuat Güler, Mustafa Çalışkan, Kenan Büyük, Süleyman Hilal, Ayşe Cantürk, Melike Ceylan ve Sadettin Baysal.
30.11.2007

Kaynak : DHA

Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin İsimleri yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin İsimleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin İsimleri” için 3 Yorum

 1. sergen dedi ki:

  Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, ailelerinede Allah sabır versin diyoruz.

  Genelleme.Com Ailesi

 2. osman dedi ki:

  bu işin üstünde durulmalı kaza nedeni bir an evvel yalansız ortaya çıkarılmalıdır. sebebi sanırım bir suikast ve ucakta bulunan bilimadamları ve yuruttukleri projeyle ilintili. karakuu umarım hicbir “brukratik engele” takılmadan dogrudan sonuca ulasır. olenlere allahtan rahmet dilerim.

 3. safiye dedi ki:

  ALLAH gani gani rahmet eylesin diyorum geride kalanlara sabır versin dayanılacak gibi değil bir yakınlığım olmadığı halde 2 gündür gözyaşı döküyorum hepsi çok acı ama küçük ceren in babası nasıl dayanır kiminle avunur o hepten üzüyor ama hepsi çok acı tabiiki…

Uçak Kazasında Hayatını Kaybedenlerin İsimleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.