Türkiye’deki Kadın TuristlerTürkiye’deki Kadın Turistler

turizm

Haberlerde izledim ve Türk erkeklerinin ne kadar Abaza olduklarını gördüm. Yani herkes için böyle demem doğru değil ama çoğumuz öyleyiz 😀 Ama bunun bir sınırı olmalı. Tamam normal bir şey bu ne yaparsan yap güzel bir kız gördüğünüzde bakmamak elde değil, erkeklerin yapısı böyle yani 😀 ama bunun tadını kaçıranlar var.Mesela yılbaşında meydanda düzenlenen eğlencelerde turist kadınları taciz eden hayvanlara sözüm,veya turist diye kadınlara sarkan taksi şoförlerine sözüm hayvanlaşmayın lütfen.

Haberlerde turist kadınlarla röportaj yapıyorlar soruyorlar işte en çok neden korkuyorsunuz Türkiye’de diye, onlarda taciz edilmekten ve hırsızlıktan diyorlar.Gerçekten çok kötü bir durum bu.Bazı ayılar yüzünden Türkiye’miz nasıl tanıtılıyor dünyaya.Turistlere Türkiye’ye gelmeden önce kapalı giyinin öyle gidin diyorlarmış Türkiye’ye gelen başka turistler.Görüyorsunuz Türkiye dünyada nasıl tanınmış.Gerçekten ayıp lütfen bir anlık bir zevk(zevkte denmez hayvanlık) için Türkiye’nin adını lekelemeye hakkınız yok…

Türkiye’deki Kadın Turistler yazısına ait etiketler : ,
Türkiye’deki Kadın Turistler yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Türkiye’deki Kadın Turistler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.