Türkiye – Hırvatistan Maçı PenaltılarıTürkiye – Hırvatistan Maçı Penaltıları

Türkiyenin diğer tüm maçları gibi bu maçıda süper oldu çok heyecanlıydı. Şans bizden yanaydı. Ve müthiş penaltılarımız ile maçı aldık VE YARI FİNALLEYİZZZZZ.

Türkiye – Hırvatistan Maçı Penaltıları yazısına ait etiketler : , , ,
Türkiye – Hırvatistan Maçı Penaltıları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Türkiye – Hırvatistan Maçı Penaltıları” için 39 Yorum

 1. aslı dedi ki:

  valla biz kalkmıs ayakta izliyoduk kapatıcaktık tv yi birden sok olduk tabii görünce kalbim durucak gibi oldu cok sevincliyiz hepimiz bu günkü alm macıda böyle gececek eminim ama kazanacagız seni seviyorum TÜRKİYE BASARILAR

 2. fatoş dedi ki:

  birileriyle dertleşmeehtiyacım var

 3. melisa dedi ki:

  türkiyeyle gurur duyuyorum.özellikle arda, semih,nihat,tuncay çokk güzel oynadılar onlara gösterdikleri başarı sonucunda çokk tşk ederim.almanya karşısında yenildik ama maç sonucu almanlar kendileriyle gurur duyabilirler ama alkışlayamaz çünkü alkışlanacak olan türklerdir.bu yazı ingilterede ve bir çokk ülkede böyledir.
  hakem belki taraf tutmasaydı türkiye kupayı alırdı sonuçta türkiye dünyada ilk görde girdi.VE BİZİM İÇİN TÜRKİYE KUPA ALDI BİLEE..
  TÜRKİYE TAKIMIMIZLA GURUR DUYUYORR

  BAŞARILAR TÜRKİYEM…

 4. ben esra ben hakan balta hayranıyım onu ççççççççççççooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk ama çççççççççççooooooooooookkkkkkkkk seviyorum.ben haberlerde görmüştüm hakan balta en yakışıklı futbolcu seçilmiş ardada en karizmetik futbolcu seçilmişti.ben HAKAN BALTAYI çooooookkkkkkkkkkkk seviyorum.o benim beyaz atlı prensim.

Türkiye – Hırvatistan Maçı Penaltıları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.