Türkiye Almanya Maçı Euro 2008Türkiye Almanya Maçı Euro 2008

türkiye almanya maçı

Türkiye inanılmaz bir şekilde yoluna ilerlerken yarı finale kadar ulaştı. Şansımızın böyle gitmesi dileği ile milli takımımıza almayan maçında bol şans diliyorum.

Türkiye Almanya Maçı Ve dönen geyikler için tıklayın.

Türkiye Almanya Maçı Euro 2008 yazısına ait etiketler : , ,
Türkiye Almanya Maçı Euro 2008 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Türkiye Almanya Maçı Euro 2008” için 167 Yorum

  1. MERVEEEE dedi ki:

    ya hakikaten inanamıyorum ben ömrü hayatımda alman futbolcuları kadar oyuncu insanlar görmedim ne kadar iğrenç insanlar ama TÜRKİYEYE HELAL OLSUN HERZAMN NE OLRSA OLSUN YANLARINDAYIZ WE HER ZAMN KALBİMİZDELER o kadar eksik futbolcularımıza rağmen süper oynadılar helal olsun şimdi tek bi dileğim war onlarla tanışmak en büyük arzum bu ama ben inanıyorum ki türkiye gerçekten dünyanın birincisi kupa sadece bi fotmalite onlar bizim kalbimizin yüreklerimizin birincisi daha ne olsun YA BU ARADA ALMANYANIN FUTBOLCULARI KADAR HAKEMLERİDE SÜPERDİ YANİ Bİ İNSAN ANCAK BU KADAR TARAF TUTABİLİR NE DİYEBİLİRİM Kİ SADECE OLMASI GEREKENİ YANİ HAKKIMIZI YEMESEYDİ ŞUAN KUPA BİZİMDE YAZCAK O KADAR ŞEY WARKİ SAYFALAR YETMEZ AAMA ,NEYSE MORAL BOZMAK YOK NE MUTLUKİ BİZE BÖYLE HELAL SÜT EMMİŞ FUTBOLCULARI WAR BÖYLESİNE ÖZWERİLİ WE SAYGILI HELAL OLSUN HELAL OLSUN HELAL OLSUN HEPENİZE TEŞEKKÜRLER……..

  2. gamze dedi ki:

    A MİLLİ TAKIMIMIZSONUNA KADAR MÜCADELE ETMİŞ HİÇ PES ETMEMİŞTİR.OYUNCULARIMIZ ALMANYA YARI FİNAL MAÇINA KADAR YÜRÜYEREK BİR EFSANEYE İMZA ATMIŞTI.MAÇTA TÜRKLER ÇOK İYİ BAŞLAMIŞTI . VE BÜYÜK BİR SEVİNÇLE ÖNDE GİDİYORDUK.AMA ASLANLARIMIZA BİR ŞEY OLDUKİ MAALESEF 3-2 KAYBETTİK CESUR ASLANLARIMIZ MAÇI KAYBETSE BİLE TÜM TÜRKİYENİN GÖNLÜNDEKİ ŞAMPİYOM DAİMA TÜRKİYE OLACAKTI. TEŞEKKÜRLER ASLANLAR BİZİ GURURLANDIRDINIZ.ARTIK DİĞER MAÇLARDA TÜRKİYE DEDİĞİMİZDE TÜM TAKIMLARIN AYAKLARI TİTREYECEK.BU YÜZDEN SİZLE GURUR DUYARIM.BİZ TÜRKLERE BÜYÜK DERS VERDİNİZ. ODERS İSE SONUNA KADAR MÜCADELEYDİ. HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER…

Türkiye Almanya Maçı Euro 2008 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.