Türkiye Almanya Maçı Euro 2008 Ve Nette Dolaşan GeyiklerTürkiye Almanya Maçı Euro 2008 Ve Nette Dolaşan Geyikler

Miliyet Gazetesinin haber sitesinde gezerken internetten Türkler nasıl yenilir geyiğinin baş göstermiş olduğunu gördüm. Ve çok güldüm. Gerçekten hoşuma gitti, yorumlar. Çoğu sohbet ve paylaşım sitesinde Almanlar Türkleri nasıl yeneceğini düşünüp geyik çevirmişler. Kimi Alman, ’Hakem dahil kimse saat takmasın’, kimi ’Türkiye 2 gol yemişse, top ’kare’ olanla değiştirilsin” diyor… Yani adamlar son dakika yeneceğimizi kabul ettirmişler biz bunlara zamanı belli etmeyelim havalarındalar. Bu arada bu son dakikada yenmelerimiz umarım bir şans değil Milli Takımımızın taktiğidir 🙂

Buda diğer geyikler, Almanların ürettiği

 • Türklere karşı kazanmak isteyen takım kesinlikle ilk golü atmamalı.
 • Türkiye’ye rakip olan takım öne geçerse, gol sonrası Türk takımının santra yapmasına vakit kalmamalı.
 • Türkiye maçlarında oyun süresi 90 dakika olmamalı.
 • Hakemlerin kollarındaki dışında, tüm statta saatler kaldırılmalı. Antrenör, teknik heyet ve seyircilere maç süresince saat kullanma yasağı konmalı.
 • UEFA kural değişikliğine giderek, bir takımın iki golü arasında en az bir dakika geçmesi gerektiğine dair yeni bir kural uygulamalı.
Türkiye Almanya Maçı Euro 2008 Ve Nette Dolaşan Geyikler yazısına ait etiketler : , , ,
Türkiye Almanya Maçı Euro 2008 Ve Nette Dolaşan Geyikler yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Türkiye Almanya Maçı Euro 2008 Ve Nette Dolaşan Geyikler” için 27 Yorum

 1. mustafa dedi ki:

  kesin kazana bilirdi ay millilerimiz

 2. beste dedi ki:

  ya ben diyorum ki tuncay *arda *volkan *cok güzel oynuyor ve cok akıllılar ah keşşke kupayı alsaydık hergün türkiye nin şarkılarını dinliyorum üzüntüden agladım ilk başta şaşırdırm ney se boşverin 2010 yılında afrikada yeneriz inşalllah yani beklebilirsek inşalllah yeneriz ama almanyaya iyi olmuş işte ispanya kupayı alınca çok sevindim yani aah keşke hep sevinen biz olsaydık semihhh te güzel oynuyo butun tak9ıma başarılar diliyorum ****

Türkiye Almanya Maçı Euro 2008 Ve Nette Dolaşan Geyikler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.