Turkcell Teknoloji ye İnovasyon Büyük ÖdülüTurkcell Teknoloji ye İnovasyon Büyük Ödülü

Turkcell’in Ar-Ge ve inovasyon üssü Turkcell Teknoloji, İstanbul Sanayi Odası (İSO) İnovasyon Büyük Ödülü’ne layık görüldü.

Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi dâhilinde tertip edilen İSO İnovasyon Ödülleri’ni alan firmalar belli oldu. Ödüllere bu sene muhtelif il ve sektörlerden toplam 35 başvuru geldi. Finale kalan 10 firmadan 5’i kategori ödülü, 1’i Jüri Özel Ödülü, 1’i de Büyük Ödül aldı.

Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri ile bilinen Turkcell Teknoloji, organizasyonda İSO İnovasyon Büyük Ödülü’ne değer bulundu. Şirket adına ödülü alan genel müdür Semih İncedayı, “2007’de Turkcell’in, Telekom ve bilgi teknolojileri alanında uzmanlaşmış mühendis kadrosunu bir çatı altında toplamış ve teknoloji şirketi olma yolunda en önemli atılımı yapmıştık. Kısa zamanda çok aşama kat ettik. Türkiye’den 400’ü aşkın mühendisin görev aldığı Turkcell Teknoloji bugün gerek patent sayısı gerekse yenilikçi uygulamalarla dünya devlerinin örnek aldığı bir şirket haline geldi. Turkcell’in ekosisteminde yer alan firmalarla birlikte büyüyor ve uluslararası rekabette her geçen gün daha iyi bir konuma geliyoruz. İstanbul Sanayi Odası’nın bu ödülü çabalarımızın takdir gördüğünün kanıtıdır. Mutlu ve gururluyuz.” dedi.

46 Yolcu Ölümden DöndüFransa’dan Yaşar Kemal’e Büyük Ödül

Turkcell Teknoloji ye İnovasyon Büyük Ödülü yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Turkcell Teknoloji ye İnovasyon Büyük Ödülü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.