Türk Hackerlar, Hangi Ülkenin Sağlik Bakanliği Resmi Internet Sitesini Çökerti ?Türk Hackerlar, Hangi Ülkenin Sağlik Bakanliği Resmi Internet Sitesini Çökerti ?


Türk hackerlar Fransa Sağlık Bakanlığı sitesini çökertti!Türk oldukları öne sürülen bilgisayar korsanlarının (hackers), Fransa Sağlık Bakanlığı’nın resmi internet sitesini çökerttiği bildirildi.

Kendilerine “Bela” ve “Meçhul” isimlerini veren korsanlar, Sağlık Bakanlığına bağlı sosyal sigortalar internet sitesini çalışamaz hale getirdi.

İnternet sitelerine giren korsanlarla ilgili son bilgileri duyuran “ZATAZCOM” sitesinden kullanıcılara yapılan uyarıda, daha önce “THT” adlı bir Türk korsan grubunun “siyasi amaçlı” olarak İş Bulma Kurumunun (ANPE) internet sitesini çökerttiği hatırlatılarak, bu sefer siyasi bir amaç gösterilmediğine dikkat çekildi.www.karargah.org’dan alıntıdır

Türk Hackerlar, Hangi Ülkenin Sağlik Bakanliği Resmi Internet Sitesini Çökerti ? yazısına ait etiketler :
Türk Hackerlar, Hangi Ülkenin Sağlik Bakanliği Resmi Internet Sitesini Çökerti ? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Türk Hackerlar, Hangi Ülkenin Sağlik Bakanliği Resmi Internet Sitesini Çökerti ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.