Türk Hackerlar AtaktaTürk Hackerlar Atakta

Türk Hackerlar Atakta

Türk hacker grubu ‘Akıncılar’ internet aktivistleri grubu Anonymous’un yeni açtığı sosyal paylaşım sitesine saldırı düzenledi.

‘Anonplus’ adlı sitenin açılış sayfasına çarşamba günü köpek logosu koyan hacker’lar, altına da “Biz TÜRKİYE’yiz. Biz AKINCILAR’ız… Bu logo sizlere daha çok yakıştı… Dünyaya kafa tutmak sizin neyinize, kendinizi OSMANLI mı sandınız? Size daha önce dünyaya kafa tutamayacağınızı öğrettiğimiz gibi şimdi de sosyal olamayacağınızı öğrettik. Hadi şimdi herkes köpek kulübesine dönsün…” diye yazdı.
Siteyi yenileyen Anonymous ise, “Akıncılar, bizim ortalama bir insan için fazla özgürlük sunduğumuza karar vermiş ve bizi durdurma ihtiyacı hissetmiş gibi görünüyor. Bu hayatımda gördüğüm en cahilce şey” diye cevap verdi. Anonymous’un üyeleri, arama motoru Google’ın yeni sosyal medya platformu Googleplus’tan ‘paylaştıkları içeriğin şirketin standartlarını ihlal ettiği’ gerekçesiyle atılınca, hiçbir sansürün olmadığı bir sosyal medya platformu olarak niteledikleri Anonplus’ı kurmuştu. Bu arada Anonymous, NATO’yu hacklediğini açıkladı. Anonymous, birçok gizli belgeye ulaştıklarını ama hepsini birden yayımlamanın ‘sorumsuzca’ olacağını öne sürdü. (Milliyet)

Türk Hackerlar Atakta yazısına ait etiketler :
Türk Hackerlar Atakta yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Türk Hackerlar Atakta Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.