Türban HaberleriTürban Haberleri

türbantürban

Türbantürban

türban

iran

şimdi başörtü diye haykıran kadınlar umarım 5 i bir yerde yaşarkende özgürlük demezler.

Hepinize böyle bir koca ve 4 kuma dilerim. Böyle yaşamayı seçiyorsunuz.

Sırtı açık, dekolte bir tişörtün altına uzun kollu ve kapalı bir başka tişört giymiş; mini kot eteğin altına uzun bir etek çekmiş, kafasına da türbanı bağlamış.

Erdoğan (başbakan olan, hani şu halkına ananıda al git diyen adam) istediği konuma geldi. Kadrolaşma tamam. 7 cüceler bile 10 kişi olmuş (penguen espirisi) orda bile kadrolaşıyormuş AKP. Evet şimdi asıl yapmak istediklerini yapmaya geldi. Halkın gözünü boyadı, şimdi yaptırımları geliyor. Türban yasağı kalkıyor mu? Zor.

Bu ülkenin salağı ve banazı fazla evet, ama akıllısıda çok ve sana yar olmaz bu ülke tayyip. Ananı da al git. Başsavcı açıklama yapıyor ve türban yasağını kaldırma parti kapatmaya kadar gider diyor. Sende Kalkıp o kim diyorsun. Bende sana sen kimsin diyorum sen git top mu oynuyorsun mahalle takımında yoksa iett de mi çalışıyorsun ne yapıyorsan yap diyorum. Ve ardakşlar www.karapipo.com bu siteyi takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Ayrıca youmlarda bazeılar bir kaç resimle geneli yargılamayın demiş. Ya benim makyaj yapmayan başörtülü tanıdığım yok, sizin yaptığınız tamamen siyaset başka bir şey değil.

Türban Haberleri yazısına ait etiketler : , ,
Türban Haberleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Türban Haberleri” için 67 Yorum

  1. Ferit dedi ki:

    Kim ne derse dersin açılmanın bir tek nedeni beğenilmek ve arzulanmak. Bunu kimse inkar edemez. Erkeği tahrik etmek onu baştan çıkarmak, diğer kadınlar arasında daha güzel görünmek amaşlarını taşır. Yukarıdaki resimler gerçekten kapanmış kadın resimleri değildir. yukarıdaki resimlerdeki kadınlar daha fazla tahrik eder. Gerçek kapanm: vücut hatları belli olmayacak şekilde ve eli ve yüzü hariç diğer yerlerin kapanmasıdır. İnsanları baz alarak hareket etmemek lazım.

Türban Haberleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.