Trabzonspor Tolga’yı aldıTrabzonspor Tolga’yı aldı

Sırp oyuncusu Milan Stepanov’u Portekiz’in Porto Kulübü’ne veren Trabzonspor, bonservisi Ukrayna’nın Shakhtar Donetsk Kulübü’nde bulunan eski oyuncu Tolga Seyhan ile kiralık olarak anlaşmaya vardı.Tolga Seyhan’ın menajeri Haluk Canatar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak ile bugün bir görüşme yaptıklarını ve her konuda anlaşmaya vardıklarını belirtti. Trabzonspor ile 1 yıllık kiralık olarak anlaştıklarını ifade eden Canatar, ”Trabzonspor, Tolga konusunda Ukrayna Kulübü’ne herhangi bir bedel ödemeyecek. Sezon sonunda da satın alma opsiyonu Trabzonspor’da olacak. Yarın Trabzon’a geleceğiz ve resmi sözleşme imzalayacağız” dedi.

-TOLGA: ”ESKİ TAKIMIMA DÖNDÜĞÜM İÇİN MUTLUYUM”-

Trabzonspor ile tekrar anlaşmaya varan Tolga Seyhan, eski takımına döndüğü için mutlu olduğunu söyledi. Trabzonspor’da zorluk çekmeyeceğini düşündüğünü ifade eden Tolga Seyhan, ”Daha önce futbol oynadığım bir takıma geliyorum. O dönemdeki arkadaşlarım ve teknik direktörümüz de Trabzonspor’da. Bir problem yaşayacağımı sanmıyorum” dedi.

Trabzonspor’da forma giydiği dönemde takım içinde kimseyle bir problem yaşamadığını da dile getiren Tolga Seyhan, ”Takımdan ayrılmama rağmen telefonla da olsa sürekli takım arkadaşlarımla görüştük. Ziya hocaya da çok teşekkür ediyorum. İnşallah bana inananları, güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Başarılı bir sezonda benim de katkımın olmasını çok istiyorum” diye konuştu.

30 yaşındaki savunma oyuncusu 2003 yılında teknik direktör Ziya Doğan döneminde Malatyaspor’dan Trabzonspor’a alınmıştı. Trabzonspor, Tolga’yı 2005 yılında Ukrayna’nın Shakhtar Donetsk Kulübü’ne 3 milyon 750 bin dolara satmıştı.
2 sezon aradan sonra Trabzonspor’a dönecek olan Tolga, geçen sezon Galatasaray’da kiralık olarak forma giymişti.

Kaynak: AA

Trabzonspor Tolga’yı aldı yazısına ait etiketler :
Trabzonspor Tolga’yı aldı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Trabzonspor Tolga’yı aldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.