Telekom: “Haberleşme hizmetinde sorun yok”Telekom: “Haberleşme hizmetinde sorun yok”

Türk Telekom grev süreci ile ilgili kamuoyunu bilgilendirerek ortada bir problem olmadığını açıkladı

Türk Telekom, son günlerde yaşanan grev süreciyle ilgili olarak bugün bir basın duyurusu yaparak kamuoyunu bilgilendirdi ve haberleşme hizmetinin sorunsuz bir şekilde sağlandığını açıkladı. Basın mensupları aracılığıyla duyurulan açıklama şu şekilde;

Türk Telekom: Haberleşme hizmeti sorunsuz sağlanıyor

Türk Telekom Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Emin Başer’in grev sürecine ilişkin görüşleri ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Celalettin Dinçer’in son durum ile ilgili açıklamaları aşağıda kamuoyunun bilgisine sunulmaktadır:

Türk Telekom Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Emin Başer: “Çalışanlarımız en büyük güvencemizdir”

“167 yıllık köklü bir maziye sahip olan Türk Telekom, ülkemizin iletişim altyapısını sağlamakta ve en son teknolojileri dikkate alarak müşterilerine, ülke sathında, yaygın, kaliteli, süratli ve en üst seviyede hizmet verebilmenin anlayışı içinde çalışmaktadır.

Bu maksatla yıllarca yapılan çalışmalar sonunda ülkemizdeki 57 bin yerleşim yerine iletişim altyapısı ulaştırılmıştır. 10.000 adet muhtelif kapasitedeki ve yüzde 98’i sayısal olan telefon santralı ve bu santraller arasında bağlantıyı sağlayan 5.2 terrabit ps kapasiteli transmisyon ortamı, 36 milyon çift hat kapasiteli prensipal/rijit ve 60 milyon çift kapasiteli lokal yer altı çoklu bakır kablo, 316.000 göz km, 49.000 km yer altı kablo kanalına sahip erişim şebekesiyle Türk Telekom, yaklaşık 50 Milyon telefon kullanıcısı ile 4.300.000 ADSL (İnternet) kullanıcısına ülke sathında 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için 37.344 personeliyle büyük gayret içinde bulunmaktadır.

Telekom: “Haberleşme hizmetinde sorun yok” yazısına ait etiketler : , ,
Telekom: “Haberleşme hizmetinde sorun yok” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Telekom: “Haberleşme hizmetinde sorun yok”” için 1 Yorum

  1. swatreco dedi ki:

    Bence telekom çok iyi hizmet veriyor özelleştirilmese iyi fazla dışarıya bağlanmamak gerek

    çok teşekkürler…

Telekom: “Haberleşme hizmetinde sorun yok” Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.