Telefonun Güvenlik Kodunumu Unuttunuz?Telefonun Güvenlik Kodunumu Unuttunuz?

Eğer benim gibi telefon kodunu unuttuysanız bir çözüm yolu var. R10′ a yazdığım soruya cevap veren arkadaşa teşekkür ediyorum. Ve bu bilgiyi sizinlede paylaşmak istedim.

Bu güvenlik kodunu bulma sadece Nokia kullanıcıları için geçerli. Diğer kullanıcılar için denemedim ama herhalde olmuyor.  http://nfader.z-host.ru/ bu siteye giriyorsunuz, orda IMEI NO istiyor. IMEI NO ne derseniz *#06# den öğrenebilirsiniz. IMEI NO yazdıktan sonra Generate diyoruz ve karşınızda yeni güvenlik kodu yazmanızda yardımcı olacak güvelik kodu çıkıyor. Ve bu kodu telefon özelliklerinden yazınca yeni bir güvelik kodu yazmanıza olanak sağlanır.

Sorularınızı yazabilirsiniz.

Telefonun Güvenlik Kodunumu Unuttunuz? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Telefonun Güvenlik Kodunumu Unuttunuz?” için 2 Yorum

  1. barış dedi ki:

    kardeş allah razı olsun işime çok yarıyor hep arkadaşlar soruyor ya güvenlik kodunu unuttum nasıl bulacağım diye bende bu siteye girip bakıyorum tabi onlardanda bir hayranlık kazanıyorum sana çok teşekkürler

  2. leonder dedi ki:

    kardeş ben aynen yaptım kod hatası dio napmam gerek ?

Telefonun Güvenlik Kodunumu Unuttunuz? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.