Tanrı dava edilirse…Tanrı dava edilirse…

ABD’nin Nebraska Eyaleti’nin bir temsilcisi, doğal afetlerin durdurulması amacıyla Tanrı’dan davacı oldu. Eyalet Senatörü Ernie Chambers, Douglas Bölge Mahkemesi’nde açtığı davada, “davalıdan, zararlı faaliyetler ve terör tehditlerine bir son vermesinin istenmesini” talep etti.

BU DAVAYI AÇMAKTAKİ AMAÇ NE?

Halkın oylarıyla seçildiğini hatırlatan Chambers, davalının, doğrudan veya dolaylı olarak, seller, depremler, kasırgalar, hortumlar ve salgın hastalıklara yol açtığını da kaydetti. Ernie Chambers, davayı, “anlamsız ve saçma” davalar açılmamasını amaçlayan yasal girişimlere karşı açtığını kaydetti.
Chambers, “Anayasa, mahkemelerin kapıları açık olmalıdır” diyor. “Davaları engelleyemezsiniz. İsteyen istediği kişiyi dava edebilir. Tanrı dahil”… Eyalet Senatörü Ernie Chambers, davalının her yerde ve Douglas Bölgesi’nde var olduğunu belirtti.

Tanrı dava edilirse… yazısına ait etiketler :
Tanrı dava edilirse… yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Tanrı dava edilirse… Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.