Sivas’ın Soğuğu Pitonu Bile BayılttıSivas’ın Soğuğu Pitonu Bile Bayılttı

Sivas’ta düzenlen Troya Sirki’nde gösteri yapmak için getirilen piton cinsi yılan, gösteri başlamadan önce -5 derecedeki soğuğa dayanamayıp bayılınca sıcak su kullanılarak kendisine getirilmeye çalışıldı.

Uluslararası Troya Sirki, Sivas’ta 4 Eylül Spor Salonu’nda gösteri yaptı. Troya Sirki gösterisinde, sihirbazlar, ateşbazlar, palyaçolar, eğitimli sirk hayvanları, kaya adamlar, akordeon şovlar yaptı. Sıra piton yılanı ile yapılacak gösteriye geldiğinde gösteriyi yapacak olan görevli bayan sandık içindeki dev piton yılanını çıkararak gösterisini yapmaya başladı. Piton yılanı ile yapılan gösterinin çok kısa sürmesi dikkat çekti. Olayın nedeni sonra anlaşıldı. Gösteri için getirilen dev piton yılanının Sivas’ın meşhur soğuğuna dayanamadığı öğrenildi. Görevliler tarafından spor salonundaki duşun altında sıcak suya sokulan dev piton burada biraz kendine geldi. Fakat soğuk havadan etkilendiği için düzenlenen diğer iki seanstaki gösterilere çıkmadı. Görevlilerin piton yılanını veterinere gösterecekleri öğrenildi.

Sivas’ın Soğuğu Pitonu Bile Bayılttı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sivas’ın Soğuğu Pitonu Bile Bayılttı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.