Sitemiz GörevlilerineSitemiz Görevlilerine

Birçoğumuz yeni WordPress’le tanışıyoruz. Bundan kaynaklanarakda nasıl yazı yazıldığını bilmiyorsunuz. Burada size son derece basit bir şekilde yazı yazmanızı anlatacağım. Ve sitemizin uygun gördüğü kuralları yazacağım:

İlk önce her zaman olduğu gibi giriş yapıyoruz. Giriş yaptığımızda siz başka bir sayfaya geçiyorsunuz. Yeni açılan sayfada “Yaz” diye bir buton göreceksiniz. Göremeyenler ise giriş yaptıkları butonun üzerinde “Site Yönetimi”ne tıklayarak yaz butonuna ulaşabilirler. Yaz butonuna bastığımızda karşımıza yeni bir sayfa gelecek. Bu sayfada yazınızı oluşturacaksınız. Başlık bölümüne başlığınızı ve altındaki geniş boş alana ise istediğiniz yazıyı yazacaksınız. Ve en önemli noktalardan biri olan sağ taraftaki “Kategoriler” den yazdığınız yazının anlatmak istediği konuyu seçiyorsunuz. Yani ben eğer bilgisayar ile ilgili bir konu yazdıysam sağ taraftan Bilgisayar’ı bulacağım ve yanına tıklayacağım. Tıkladıktan sonra sadece “Yayınla” ya basmanız yeterli. Yayınlamaya bastığınız takdirde yazınız sitemizde görünecektir…

Site görevlilerine olan kurallarımız ise şöyle:
1) Yazdığınız yazıda “Önemli Kişiler” hariç hiçbir yazıda Kalın harfler kullanılmaması rica olunur.
2) Yatık harfler kullanılmaması
3) Başlıklar “SERGEN” yerine “Sergen” yazılması
4) Yazılacak konunun içinde sırf büyük harflerin kullanılmaması önemle rica olunur..

Umarım yeterince bilgi almışsınızdır..

Sitemiz Görevlilerine yazısına ait etiketler :
Sitemiz Görevlilerine yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sitemiz Görevlilerine Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.