Şırnak ta Patlayıcı Madde Ele GeçirdiŞırnak ta Patlayıcı Madde Ele Geçirdi

Şırnak Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından, PKK/KCK terör örgütünün şehir yapılanması faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, tahrip gücü yüksek uzaktan kumandalı ve zaman ayarlı (2) adet patlayıcı madde ile (36) adet kullanıma hazır vaziyette molotof kokteyli ve molotof yapımında kullanılan bol miktarda malzeme ele geçirildiğini bildirdi.

Açıklamada, “08.12.2011 Perşembe günü Şırnak İl Merkezinde kullanılmayan metruk vaziyetteki baraka içerisinde terör örgütüne müzahir şahıslarca molotof kokteyli ve patlayıcı madde hazırlandığı tespit edilmesi üzerine yapılan çalışmalarda, tahrip gücü yüksek uzaktan kumandalı ve zaman ayarlı (2) adet patlayıcı madde ile (36) adet kullanıma hazır vaziyette molotof kokteyli ve molotof yapımında kullanılan bol miktarda malzeme ele geçirilmiş, olaya karıştıkları tespit edilen (3) şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. Emniyette işlemleri tamamlanan şahıslar 10.12.2011 günü Şırnak Adliyesine sevk edilmiştir.” denildi.

Cudi Dağında İnsanlık Dersi

Şırnak ta Patlayıcı Madde Ele Geçirdi yazısına ait etiketler :
Şırnak ta Patlayıcı Madde Ele Geçirdi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Şırnak ta Patlayıcı Madde Ele Geçirdi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.