Sıkıcı GünlerSıkıcı Günler

Bu seneki sıcaklar bambaşka. Sosyal durumumuz ne olursa olsun, bu seneki sıcaklar hepimizi ameleye çeviriyor. Parlak, insanın gözüne zorla giren bir siyahi bir renge dönüşüyoruz hepimiz. Çirkinleşiyoruz. Eski güneş ışınlarımızı bizden esirgeyen küresel ısınmaya lanet olsun. 

Tahminde edebileceğiniz gibi hâlâ tatile çıkamadım. Şehrimin boğukluğunda, tatile gitmeyen insanlar arasında sürüklenip gidiyorum. Geçen sene olduğu gibi. Bana önceki senelerimde ki eğlenceli tatillerimi hatırlatan her türlü görüntüden kaçıyorum. Televizyon izlemiyorum, bilgisayarı çok nadir açıyorum. Gazetelerde bikinili kızlara veya spor salonuna gitmiş kaslı erkek fotoğraflarına bakmıyorum. Sanki tatil hiç yokmuş gibi davranıyorum.

Bu yüzdende hayatım son derece sıkıcı. Yani, hayatımın özeti. Ben temelde sıkıcı bir insanım. Çünkü sıkıcı olmamak için gereken riskleri almıyorum. Maceraya atılmadan önce analizler yapıyorum. Ben yani, her zaman sonumu düşünüyorum. Polat ağabeyinde söylediği gibi sonunu düşünen kahraman olamıyor. Sonunu düşünen hayatta kalıyor ancak hep içinde keşkeleriyle.

Umarım artık tatile çıkabilirim.

Sıkıcı Günler yazısına ait etiketler :
Sıkıcı Günler yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sıkıcı Günler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.