Sıkı Bir Mücadele OlacakSıkı Bir Mücadele Olacak

Sıkı Bir Mücadele Olacak

‘Aşk-ı Memnu’da büyük aşkını Bihter’e kaptıran Nihal, yani Hazal Kaya, yeni dizisi ‘Adını Feriha Koydum’da aşkı gecelerin veliahtı Emir Sarrafoğlu’nda buldu; ancak Behlül’ün, yani Kıvanç Tatlıtuğ’un, Hazal Kaya’nın peşini bırakmaya niyeti yok gibi görünüyor.

Yakışıklı oyuncunun başrolünde olacağı, sezonun beklenen işlerinden olan ‘Kuzey – Güney’, Cuma akşamları Kanal D ekranlarında olarak ve Show Tv’nin iddialı dizilerinden ‘Adını Feriha Koydum’la yarışacak.

Hazal Kaya, her iki dizisinde de Best Model birincileriyle kamera karşısına geçerken, yeni sezonda ekranların iki Best Modeli, aynı günde kozlarını paylaşacaklar. Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuk konusunda daha kıdemli olduğu için yarışı önde götürebilir; ancak televizyon dünyasına ‘Adını Feriha Koydum’la adım atan ve yaz sezonunda da ‘Anadolu Kartalları’ adlı sinema filminde rol alacak olan Çağatay Ulusoy’un da hayran kitlesi ciddi rakamlara ulaşmış durumda. (GazeteHabertürk)

Sıkı Bir Mücadele Olacak yazısına ait etiketler :
Sıkı Bir Mücadele Olacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sıkı Bir Mücadele Olacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.