Sigara Paketindeki CesetSigara Paketindeki Ceset

‘Sigara öldürür’e inanmayana fotoğraflı paket! Şimdi de ceset resmi konacak…
İngiltere’de, önümüzdeki yıldan itibaren daha fazla tiryakiyi sigarayı bırakmaya ikna edebilmek amacıyla sigara paketlerinin üzerinde “şoke edici fotoğraflar kullanılacağı” belirtildi.

İngiliz Sağlık Bakanı Alan Johnston tarafından önceki gün basın mensuplarına tanıtılan 15 fotoğraf arasında, akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybetmiş bir kişinin morgda çekilmiş fotoğrafı, bir kişinin boynundan başlayarak tüm yüzüne yayılmış bir tümörün görüntüsü, kömürleşmiş bir akciğer ve erkeklerde iktidarsızlığı temsilen bükülmüş bir sigara fotoğrafının bulunduğu bildirildi.
Yeni düzenlemede sigara paketleri üzerinde fotoğraflarla birlikte uyarı mesajları da bulunacağını söyleyen Johnston, fotoğrafların sigara paketinin ön yüzeyinin yüzde 30’unu, arka yüzeyinin ise yüzde 40’ını kaplayacağı kaydetti.

Sigara Paketindeki Ceset yazısına ait etiketler :
Sigara Paketindeki Ceset yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sigara Paketindeki Ceset Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.