Şifalı bitkilere ilgi her geçen gün artıyorŞifalı bitkilere ilgi her geçen gün artıyor

Şifalı bitkilere ilgi her geçen gün artıyor

İlaçların atası, modern tıbbın hala faydalandığı ve yan tedavi olarak önerdiği şifalı bitkiler her geçen gün biraz daha fazla ilgi görüyor.

Her gün birçok yerde ‘şu bitki şu hastalığa iyi gelir, şu bitki şunu kesin iyileştirir’ diyenlerin inandırıcılığını yitirdiği ancak, bilinçli bir şekilde tüketildiğinde faydalanılabileceğini önerenlerin kazandığı pazarda ‘Başakşehir Şifalı Bitkiler’ yerini aldı.

Başakşehir Şifalı Bitkiler’in işletmecisi Eyüp Ansar İhtiyar, birçok hastalığın tedavisinde destekleyici unsur olarak kullanılan şifalı bitkilerin doğru kullanıldığında faydalı olduğunu söyleyerek, abartılı söylemlerden uzak durulması gerektiğini vurguladı.

İhtiyat, Başakşehirlilere şifalı bitkilerin yanı sıra Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen baharatlar da sundukların belirterek 15 yıllık tecrübeleriyle hizmet verdiklerini söyledi.

Geçtiğimiz hafta Başakşehir’de hizmete giren Başakşehir Şifalı Bitkiler’de şifalı bitkiler, baharatlar, doğal içecekler, lezzet harçları bulunuyor.

Şifalı bitkilere ilgi her geçen gün artıyor yazısına ait etiketler :
Şifalı bitkilere ilgi her geçen gün artıyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Şifalı bitkilere ilgi her geçen gün artıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.