Sıcaklık 4-6 derece artacakSıcaklık 4-6 derece artacak

Hava sıcaklığının hafta ortasına kadar tüm yurtta 4-6 derece artacağı, Perşembe günü batı, Cuma günü kuzey ve iç kesimlerde azalacağı tahmin ediliyor.
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, sıcak havanın hafta ortasına kadar özellikle yurdun güney, iç ve batı kesimlerinde etkili olmaya devam edecek.

Tahminlere göre, yarın ve Salı günü Doğu Karadeniz ile Doğu Anadolu’nun doğusu parçalı çok bulutlu, Hakkari çevreleri kısa süreli gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek.

Doğu Anadolu’nun doğusu ile Artvin çevreleri, Çarşamba günü öğle saatlerinden sonra kısa süreli gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer bölgeler az bulutlu ve açık olacak.

Kuzeybatı kesimlerde Perşembe günü, Karadeniz bölgesinde Cuma günü yerel ve kısa süreli göz gürültülü sağanak yağış geçişi bekleniyor.

Hava sıcaklığının hafta ortasına kadar tüm yurtta 4-6 derece artacağı, Perşembe günü batı, Cuma günü kuzey ve iç kesimlerde azalacağı tahmin ediliyor.

08.07.2007

Kaynak : AA

Sıcaklık 4-6 derece artacak yazısına ait etiketler :
Sıcaklık 4-6 derece artacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Sıcaklık 4-6 derece artacak” için 1 Yorum

  1. aysun dedi ki:

    oof zaten yaşanmıyodu artık hiç durulmayacak bile ya bilgi için saol

Sıcaklık 4-6 derece artacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.