Sezer: “Memleketi satanları siz de sandıkta satın”Sezer: “Memleketi satanları siz de sandıkta satın”

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, ”Memleketi, toprağı satanları, siz de sandıkta satın” dedi.Ordu’nun Ulubey ilçesinde partisince düzenlenen açık hava toplantısında bir çay bahçesinde konuşan Sezer, Türkiye’nin zor günlerden geçtiğini, ülkeyi, birbirini karalayan siyasetçiler yerine iş yapan, huzurlu günlere taşıyacak siyasetçilerin yönetmesi gerektiğini savundu.
”Dünyada fındık fiyatını biz belirleyelim” diye seslenen Sezer, ”Takatimiz tükenmeyecek. ABD ve Avrupa, çiftçisini destekliyor, ama bizde ‘çiftçiye destek verilmez’ deniliyor. Bizim insanımızın başı diktir, gururludur” diye konuştu.

AK Parti hükümetinin FİSKOBİRLİK’i ele geçiremeyince üreticiyi cezalandırma yoluna gittiğini savunan Sezer, iktidarın seçim yaklaştığı zaman da halkın gözünü boyamak için fiyat açıkladığını öne sürdü.

Kaynak : AA

Sezer: “Memleketi satanları siz de sandıkta satın” yazısına ait etiketler :
Sezer: “Memleketi satanları siz de sandıkta satın” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sezer: “Memleketi satanları siz de sandıkta satın” Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.