Şeyhi imam nikahı yaktıŞeyhi imam nikahı yaktı

Dubai Şeyhi El Maktum’un evlenmeden önce imam nikahlı bir mankenle birlikte yaşadığı ortaya çıktı. Mısırlı mankenden çocuk sahibi olan Maktum, 25 milyar dolarlık servetini kaybetme riskiyle karşı karşıya

İngiltere’de yaşayan manken Nevin El Cemal’e Dubai şeyhi Ahmet El Maktum tarafından dava açılması ülkenin gündemine oturdu.

Dubai Şeyhi Muhammed Raşid El Maktum’un amcası, Emirates Hava Yolları’nın CEO’su ve 25 milyar dolar servetiyle dünyanın en zengin iş adamı olan El Maktum, her ay yüklü miktarda nafaka ödediği Cemal’i tanımadığını ve hiç evlenmediğini açıklamıştı. Cemal ve oğlu, Londra’da Maktum’un 5 milyon dolarlık evinde yaşıyor.

İMAM NİKAHI YASAL SAYILDI

Fakat yargıya ulaşan belgelerde El Maktum’un, çocuğunun annesi Cemal ile imam nikahıyla evlendiğini ortaya çıkardı. İmam nikahıyla dünya evine giren Maktum, 2008’de kuzeni ile evlenmişti.

Cemal’den çocuk sahibi olmadığını öne süren Maktum’a yapılan DNA testi de çocukla eşleşince İngiliz mahkemesi davayı genç kadın lehine kapattı. Uzmanlar, Cemal’in Maktum’dan yılda 1.5 milyon dolar nafaka alabileceğini açıkladı.

Şeyhi imam nikahı yaktı yazısına ait etiketler : ,
Şeyhi imam nikahı yaktı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Şeyhi imam nikahı yaktı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.