Sevgilisine Sokakta Bıçakla SaldırdıSevgilisine Sokakta Bıçakla Saldırdı

İzmit’te eski sevgilisi G.Ö.’ye bıçakla saldıran U.P., olay yeri yakınındaki motosikletli Yunus ekibi ve sivil polisler tarafından yere yatırılarak, etkisiz hale getirildi. Elindeki bıçağı alınan şüphelinin, daha önce de genç kızı kalçasından bıçakla yaraladığı öğrenildi.

Olay, yürüyüş yolu kenarında İzmit Ticaret Odası binası karşısında meydana geldi. İddiaya göre U.P., daha önce kalçasından bıçakla yaraladığı eski sevgilisi G.Ö. ile karşılaşınca aralarında sözlü tartışma başladı.

U.P., çevredekilerin gözü önünde genç kıza bıçakla saldırdı. Olay yeri yakınındaki motosikletli Yunus ekibi ve sivil polisler hemen saldırgana müdahalede bulundu. Yaşanan arbedede polis saldırganı yere yatırarak etkisiz hale getirdi ve elindeki bıçağı aldı. – Kocaeli / İzmit

Sevgilisine Sokakta Bıçakla Saldırdı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sevgilisine Sokakta Bıçakla Saldırdı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.