Sevgi SözleriSevgi Sözleri

**Seni göremeyen gözlere inat seni hissedemeyen ellere inat seni bir türlü bana getiremeyen zamana inat seni sevmekten vazgeçmeyeceğim.

**Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla…

** Ben her gece seni yıldızlar anlattım dinledikçe bir daha parladılar ayrı olduğumuzu söyledim seni dilemem için hepsi teker teker kaydılar.

**Bu gece ayın doğmasını bekle yıldızları seyret dokunmadığın için üzülme seyretmekle yetin tıpkı benim seni seyretmekle yetindiğim gibi…

**Eğer birgün gururunu yenip bana geri dönmek istersen sakın dönme çünkü senin gururunun bittiği yerde benim gururum başlar.

**Gece bir başka giyer siyahını,yıldızlar daha sönük olur,yakamozlar başka çizer kendini denize ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

**Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam dönerim dersin ama kadere inanamam bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam.

**Sen (S)eni düşünkimseyi düşünme, sen (S)eni sev kimseyi sevme, sen (S)eni özle kimseyi özleme, (S)leri (B) yap kimseye söyleme……:)

**Kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm elbet kavuşuruz bekle be gülüm tek sana aittir kanayan şu gönlüm ben yolumu çoktan çizdim ya sen ya da ölüm.

**Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

**Kimi ağaçlara yazar kimi camlara yazar sevdasını bense ağaçlara yazmadım kurur diye camlara da yazmadım buğulanır diye seni kalbime yazdım sonsuza dek kalasın diye.

**Bir şahsı sevmek bir cismi sevmektir bir gülü sevmek solacak ve bitecek şeyi sevmektir ama sevgiliyi sevmek ölümüne sevmektir ve AŞK bitmeyen tek gerçektir… 

Sevgi Sözleri yazısına ait etiketler :
Sevgi Sözleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Sevgi Sözleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.