Şehitlerimizi Kalbimize GömdükŞehitlerimizi Kalbimize Gömdük

Şırnak’taki hain pusuda yaşamlarını yitiren askerler Türkiye’nin dört bir yanında büyük kalabalıklar eşliğinde toprağa verildi. Anaların Türkçe, Kürtçe ağıtları göklere yükseldi..

SİVİL TOPLUM TERÖRE KARŞI AYAĞA KALKTI
Şırnak ve Lice’de 15 askerin terör örgütü PKK’nın saldırılarıyla şehit olmasına sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar dün düzenlenen “sessiz eylemlerle” tepki gösterdi. Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Tunçalp Özgen ve Prof. Dr. İbrahim Özen’in katıldıkları yürüyüşlerde terör eylemleri kınanırken, “vatana sahip çıkma azmi” dile getirildi. Şırnak’ta şehit olan askerler için internet aracılığıyla irtibat kuran yaklaşık 150 kişi, Taksim Meydanı’nda saat 13.00’de toplanarak, 13 dakika saygı duruşunda bulundu.

DENİZLİ’DE 30 BİN KİŞİ YÜRÜDÜ
Şırnak’taki şehitlerden Bayram Güzel’in Denizli’de 30 bin kişinin katıldığı cenaze töreni, PKK’yı lanet mitingine döndü. Şehit çavuşun ağabeyi, tabutun başında ağlayanlara, “Ağlamayın dik durun, ağlayıp onları sevindirmeyin. Bugün Bayram’ın düğününe geldik” dedi. Cenazeye katılan grup DTP merkezine yürüyünce, polisle arbede yaşandı.

Şehitlerimizi Kalbimize Gömdük yazısına ait etiketler : , , , ,
Şehitlerimizi Kalbimize Gömdük yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Şehitlerimizi Kalbimize Gömdük” için 2 Yorum

  1. sergen dedi ki:

    Şehitlerimizin ailelerine başsağlığı diliyoruz. Şehitler ölmez, vatan bölünmez!!

  2. evvela elveda dedi ki:

    gerçekten çok üzücü bir olay şehit ailelirine allah sabır versin ama unutmasınlar ki BU VATAN BÖLÜNMEZZZZZZZ .:(

Şehitlerimizi Kalbimize Gömdük Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.