Seat, yeni prototip geliştirme merkezini açtıSeat, yeni prototip geliştirme merkezini açtı


Volkswagen Grubu’nun içinde en önemli simgesel tesislerden biri olarak nitelendirilen SEAT’ın Prototip Geliştirme Merkezi (PDC-Prototype Development Center), geçtiğimiz günlerde bir törenle hizmete açıldı. SEAT’ın “teknolojik kalbi” olarak adlandırılan bu merkezde, ilk kez gerek sanal gerekse fiziksel prototip geliştirme aşamalarıyla ilgili tüm faaliyetleri bir araya toplayarak yeni modellerin daha kısa sürede pazara sunulabilmesine ve ar-ge açısından ciddi ölçüde tasarruf yapılabilmesine imkan sağlayan teknolojik sistemler kullanılıyor.

SEAT’ın 17 bin m2 yüzölçümüne sahip alan üzerinde kurduğu yeni Prototip Geliştirme Merkezi, sanal araçlar, veri kontrol modelleri, ön-üretim modelleri, standart otomobil montaj kapasitesi, verimlilik analizi ve geliştirme ile üretim süreçlerinin dijitalleştirilmesi gibi prototip geliştirme çalışmasının birçok yönünü bir birimde toplayarak, bir ilke imza atıyor. Bu kadar kapsamlı ve teknolojik olan tesisin yapımına ve donatılmasına 10 milyon Euro’luk yatırım yapan SEAT, böylece gelişime ve teknolojiye verdiği önemi ortaya koyarken, 300 mühendise yeni iş imkanı sunarak, istihdama da katkıda bulunuyor.
21.08.2007

Kaynak : sirkethaberleri.com

Seat, yeni prototip geliştirme merkezini açtı yazısına ait etiketler : , , , ,
Seat, yeni prototip geliştirme merkezini açtı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Seat, yeni prototip geliştirme merkezini açtı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.