Sbs Puan HesaplayıcıSbs Puan Hesaplayıcı

sbs puan hesaplama

sps puan hesaplama

Hayatımızı sınav yapan hükümetimiz. Artık çoçukluğumuzu da elimizden aldı. Ufacık ufacık çocuklar elinde test kitapları sınavlara hazırlanıyorlar. Ne kadar kaliteli bir eğitim sistemi olmuş olur tartışılır. Sınava girenlere başarılar.

Sınav puanınızı burdan hesaplayabilirsiniz. Tabi tahmini sonuçlar çıkacağınız unutmayım. Ve yine unutmayınki hayat sınavlardan ibaret değildir.

7. SINIF SORU VE YANITLAR


A KİTAPÇIĞI SORULARI

A KİTAPÇIĞI CEVAP ANAHTARI


B KİTAPÇIĞI SORULARI

B KİTAPÇIĞI CEVAP ANAHTARI

Sbs Puan Hesaplayıcı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Sbs Puan Hesaplayıcı” için 110 Yorum

 1. eloşşş dedi ki:

  çok süper geçti hayatımda hiç bukadar kolay sınav görmedim.eminimki tüm fen liseleri garanti çünkü okul puanımda en yüksek puanda çünkü hemde kontrol etttim hepsini ful çekmişim eminim türkiye 1. olucam:):):)

 2. şeyda dedi ki:

  bence çok kolaydı süper geçti

 3. muuusaaaaa dedi ki:

  ben 6. snfım sorular çhok kholaydı yhhaaa

  ;-)))))))

  75 netim var nasıl

 4. arzu dedi ki:

  ya arkadaşlar ben 7. sınıfım benimde toplam 8 yanlış 1 bpşum var 78.33 netim var sizce nasıl bu arada puan hesaplamak içim http://www.sorumax.coma girebilirsiniz……

 5. melike dedi ki:

  arkadaşlar bende geçen sene sbsye gird,m bu senede kardeşim girecek inşallah onlarada bizim gibi kolay soraralar bu arada geçen sene brajı aşamayanlar olmuş gerçekten bu sınav çok kalydı barajı aşamayanlar 1 yıl boyunca yatmış demek ki yani o soruları şu anda benim kardeşim anafen dersanesinde normal zaman demesinde giriyo ve yüksek netler yapabiliyor bide geçen sene fen biraz zorlamıştı ama benim 2 yanlışım var şu anda istediğim lisede okuyorum çok mutluyum aslında ben normalde 1999 ama kimliğimde 1998 yazdığı için ben geçen sene sınava girdim şu anda anadolu sağlıkta okuyorum ama istanbulda değil izmirde ama oda çok güzerl galiba biraz uzun yazdım

Sbs Puan Hesaplayıcı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.