Satış mağazasında zayıflama kuyruğuSatış mağazasında zayıflama kuyruğu

Satış mağazasında zayıflama kuyruğu

İstanbul Bostancı ve Göztepe’de yüzlerce insan, daha sağlıklı bir yaşam için sıra bekleyip, seminerlere katılıyor, şarkılar söyleyerek zayıflıyor.

Düzensiz beslenme, fast food yiyecekler ve GDO’lu gıdaların tüketimi arttıkça ortaya çıkan tablo şaşırtıcı. Alınan kilolar kişinin sosyal yaşantısını etkiliyor. Kilolarımla barışığım diyen birçok kişi bile kilolarından artık kurtulmak istediğini söylüyor. Obezite sınırında yaşayanların yanı sıra birkaç kilo fazlası olan hanım da daha formda gözükmek için zayıflama kuyruğunun ön sıralarında yer alıyor.

Güney Kore wellness teknolojilerini Türkiye’ye getiren şirket Neobodica’nın Türk halkı ile tanıştırdığı son ürün olan “Jurine 8000”, yan etkisiz, risksiz, zahmetsiz ve kalıcı zayıflama sağladığından büyük ilgi görüyor. Cihazın, Neobodica’nın Bostancı ve Göztepe’deki şubelerinde denenmek için ücretsiz kullanıma sunulması her sabah şube önlerinde uzun kuyruklar oluşmasına sebep oluyor.

Farklı nedenlerden dolayı kilo alan ve zayıflamakta zorluk çeken veya verdiği kiloları çabuk geri alan kadınlar başta olmak üzere sabahın erken saatlerinde kuyruğa girenler, daha sonra Neobodica ekibi kontrolünde cihazları kullanabiliyor. Ücretsiz kullanıma sunulan ürünün ve alanının sınırlı, zayıflamak isteyen kişilerin çokluğu sebebiyle her geçen gün artan kuyruk firma yetkililerini de şaşırtıyor.

Şehir efsanesi gibi kulaktan kulağa yayınlan “Jurine 8000”in mucizevî etkilerini deneyerek görmeye gelen kişilerin büyük bölümü ise ürünü daha sonra satın alıyor.

 

Satış mağazasında zayıflama kuyruğu yazısına ait etiketler :
Satış mağazasında zayıflama kuyruğu yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Satış mağazasında zayıflama kuyruğu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.