Samsung New Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’yi Mi Tanıtacak?Samsung New Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’yi Mi Tanıtacak?

samsung galaxy s6

Samsun yarın yani 1 Mart Pazar günü büyük bir tanıtıma imza atacağa benziyor. Yaklaşık bir aydır yeni galaxy e hazır mısınız gibi haberler paylaşıyor ama yarın S6 mı tanıtılacak, Galaxy S6 Edge mi olacak hiç bir bilgi vermedi. İnternete sızan bilgilere göre 1 Mart’ta samsung s6 tanıtılacağa benziyor. Fakat S6’nın bir de edge modeli yani yan tarafında eğik, dokunmatik özelliği olan bir telefon tanıtılacağı da tahminler arasında.
Samsung Galaxy S6′nın tahmin edilen bazı özellikleri: 5.1 inçlik 2560×1440 piksel çözünürlük, 14nm fabrikasyon süreci ile üretilen 8 çekirdekli 64-bitlik Exynos 7420 yongaseti, 3GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, metal çerçeve, cam kaplama arka yüzey, çıkarılamayan 2600mAh gücünde batarya, iddialı güç tasarruf yönetimi şimdilik iddialar arasında.

Samsung New Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’yi Mi Tanıtacak? yazısına ait etiketler : , , , ,
Samsung New Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’yi Mi Tanıtacak? yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Samsung New Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’yi Mi Tanıtacak? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.