Samsun’da onarım çalışmaları sürüyorSamsun’da onarım çalışmaları sürüyor

Samsun’da aşırı yağış sonucu su baskınlarından etkilenen bölgelerdeki temizlik ve onarım çalışmaları sürüyor.
Önceki gece başlayan sağanak yağış sonucu kentin büyük bölümünde alt yapı hasarına neden olan su baskınlarının ardından başta önemli arteller olmak üzere bazı cadde ve sokakları araç trafiğine açma çalışmaları gece boyunca da devam etti.

Kent merkezi ile Atakum Beldesi arasında kalan ve selin ardından trafiğe kapanan Atatürk Bulvarı’ndaki çalışmalar sonucu bu önemli güzergahta ulaşım yeniden sağlanırken, bazı cadde ve sokaklar da araç trafiğine açıldı.

En çok hasar gören yerlerin başında gelen Barış Bulvarı ve devamındaki güzergahlarla ile kent merkezinde alışveriş bölgesi olarak bilinen Dörtyol, Subaşı ve Saathane Meydanı gibi yörelerdeki çalışmalar ise sürüyor.

Yine önemli alt yapı hasarına uğrayan Ağabali Caddesi’ndeki çalışmalara devam edilirken, yetkililer, söz konusu bölgelerin en kısa sürede araç trafiğine açılmasına çalışıldığını söylediler.

Hasar tespitiyle ilgili çalışmaların devam ettiği kentte, şu ana kadar yaklaşık 500 dolayında ev iş yeriyle ilgili tutanak tanzim edildiğini belirten yetkililer, halen çalışmaların sürdüğünü söylediler.
 
 
25.08.2007

Kaynak : AA

Samsun’da onarım çalışmaları sürüyor yazısına ait etiketler : , , ,
Samsun’da onarım çalışmaları sürüyor yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

“Samsun’da onarım çalışmaları sürüyor” için 2 Yorum

  1. berk dedi ki:

    çok güzel süper süper

  2. berk dedi ki:

    iiiiiiiiiii güzelllll bende bir samsunluyum

Samsun’da onarım çalışmaları sürüyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.