Samir Nasri SakatlandıSamir Nasri Sakatlandı

Fransa Birinci Ligi (Ligue 1) takımlarından Marsilya’da top koşturan orta saha oyuncusu Samir Nasri, sakatlığı nedeniyle 2007-2008 sezonu başlangıcında takımdaki yerini alamayacak. Marsilya Kulübü’nden yapılan açıklamada, ayak bileğinden bir sakatlık geçiren takımın 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Samir Nasri’nin yaklaşık 5 hafta sahalardan uzak kalacağı ve sezon açılışını kaçıracağı bildirildi.Samir Nasri vatandaşı Zinedine Zidane gibi Cezayir kökenli ve geleceğin Zidane’ı olarak gösteriliyor.Geçen sezon eski Galatasaray’lı Riberry ile birlikte oynamıştı. 
Geçtiğimiz Cumartesi günü Bordeaux Takımı’yla yapılan sezon öncesi hazırlık maçında sakatlanan Nasri, Mayıs ayında Fransa Ligi’nde Yılın En İyi Genç Oyuncusu ödülüne layık görülmüştü.
Nasri’nin sakatlığı nedeniyle ameliyat olabileceği de vurgulanırken, rehabilitasyon tedavisi de dahil olmak üzere en az 5 haftaya ihtiyaç duyulduğu belirtiliyor.

Samir Nasri Sakatlandı yazısına ait etiketler :
Samir Nasri Sakatlandı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Samir Nasri Sakatlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Gizlemek istediğiniz kodları buraya koyabilirsiniz. Örneğin sayyac kodu koyup ikonun görünmemesi için bu kodu koyabilirsiniz.